SUPERSamochody na torze

Wybierz przejazd supersamochodem po torze!

Moc i adrenalina płyną w Twoich żyłach? Chcesz przekonać się, jak to jest czuć setki koni mechanicznych pod maską? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, czas skorzystać z naszej oferty. Jazda super samochodem po torze jest czymś dla Ciebie! Możesz wybrać spośród dostępnych modeli ergonomicznych, wręcz palących się do jazdy demonów prędkości – posiadamy m.in. Mercedesa A45 AMG, Alpine A110 lub Lamborghini Huracán. To tylko niektóre z naszych piekielnie szybkich maszyn. Możesz wykonywać okrążenia sportowym autem po torze na miejscu kierowcy lub pasażera i poczuć się jak prawdziwy zawodowiec! Tego uczucia nie doświadczysz jako codzienny uczestnik ruchu – w takich warunkach nie ma możliwości przekonać się, co skrywa w sobie motoryzacja.

Pakiet Japoński

OD 359 zł

Nowe Porsche 911 4 GTS – 2 okrążenia za kierownicą

OD 649 zł

Alpine A110

OD 249 zł

Maserati MC20

OD 499 zł

Toyota GR Yaris

OD 199 zł

Mercedes A45s AMG

OD 249 zł

Toyota GR Supra

OD 249 zł

BMW M2

OD 279 zł

Pakiet Niemiecki

OD 529 zł

Maserati MC20 – 2 okrążenia za kierownicą

OD 749 zł

Toyota GR Supra – 2 okrążenia za kierownicą

OD 399 zł

Mercedes A45s AMG – 2 okrążenia za kierownicą

OD 399 zł

Ford Focus RS

OD 299 zł

Nowe Porsche 911 4 GTS

OD 399 zł

Dajemy Ci szansę zobaczenia tego na własne oczy, a nawet poczucia na własnej skórze i to w maksymalnie bezpiecznych warunkach! Jazda po torze sportowym samochodem to znacznie więcej niż standardowe pokonanie odcinka trasy. To przejazd, którego nie zapomnisz jeszcze długo po opuszczeniu auta i który będziesz wspominać przez długie lata. Musisz wiedzieć, że super samochody to coś więcej niż sportowe wydanie czterech kółek. To jeszcze większa moc, zaawansowany system kierowniczy, lepsza dynamika i przełożenie, a także ekskluzywne wnętrze. Te aspekty w połączeniu tworzą pojazd marzeń każdego motoryzacyjnego freaka. Super auta występują w ograniczonej ilości, dlatego są tak wyjątkowe – u nas masz szansę chwycić za stery jednego z nich i to od ręki! Poczuj luksus w czystym wydaniu. Nasze auta premium, które czekają na Ciebie, są gotowe do przemierzenia wielu okrążeń po torze – wybierz, które z nich będzie Twoim pojazdem na czas trwania przejażdżki.

Przejazd na torze sportowym samochodem – czas na adrenalinę!

Przejazd może odbyć się na wybranym torze w Polsce. Skorzystać z tej możliwości mogą mieszkańcy całego kraju – nawet jeśli mieszkasz w Poznaniu, możesz wybrać się na wycieczkę pełną wrażeń, zwieńczoną przejazdem na torze wyścigowym świetnym, sportowym autem. Okrążenia super samochodem stanowią rewelacyjny wybór nie tylko dla mężczyzn, ale też dla kobiet, które kochają jazdę za kółkiem. Bo przecież takich Pań wśród nas nie brakuje! Jeżeli marzysz o tym, by poprowadzić maszynę o niesamowitych możliwościach, a do tego chcesz czuć się w 100% bezpiecznie, mając obok profesjonalnego instruktora, to nie poprzestawaj na tych marzeniach. Uzyskasz tutaj cenne wskazówki dot. prowadzenia auta – to bardzo ważne, gdyż np. odpowiednie ułożenie rąk na kierownicy ma znaczenie! Instruktor przekaże Ci też wiedzę na temat układu kierowniczego pojazdu po to, byś za kółkiem super samochodu czuł się pewnie i przede wszystkim nie obawiał się jego możliwości podczas przekroczenia więcej niż 100 km/h. Gotowy spróbowania swoich sił na torze? Wystarczy jedno spojrzenie na dostępne cuda techniki, by wiedzieć, że żaden inny pojazd nie dostarczy takich wrażeń, jak zrobi to właśnie super auto. Podejmij wyzwanie mocy!

Co zyskujesz?

  • Niezapomniane emocje,
  • gwarantowaną satysfakcję,
  • adrenalinę nie do osiągnięcia nigdzie indziej!

Voucher na prezent dla fana motoryzacji – przejażdżka po torze

Masz w gronie bliskich Ci osób prawdziwego fana motoryzacji? Wiesz, że podarunek związany z jego pasją sprawi mu szczególną przyjemność? Zdecyduj się na voucher na prezent. Przejażdżka po torze wybranym przez Ciebie samochodem pozwoli mu przekonać się, jak to jest prowadzić super szybką brykę, zagwarantuje doznania, jakich nie miał wcześniej, a do tego z pewnością jeszcze bardziej roznieci motoryzacyjny ogień w jego sercu. Voucher na przejażdżkę sportowymi autami po torze wyścigowym to gotowy do wręczenia podarunek – wystarczy przed jego zakupem wybrać ilość okrążeń, zdecydować się na konkretny sportowy samochód, a także wybrać opcję kierowcy lub pasażera. I już! Teraz wystarczy czekać na uśmiech obdarowanej osoby i razem z nim przeżywać te niezapomniane emocje. Niby nic, a jednak okrążenia sportowych samochodem dadzą tyle frajdy!

Nie czekaj – zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami. Jeśli masz jakieś wątpliwości, chętnie udzielimy wszelkich wskazówek i dopasujemy ofertę pod Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wykupienie przejażdżki w ramach okrążeń po torze dla siebie, czy też zakupisz voucher na prezent dla chłopaka lub innej osoby, gwarantujemy, że będzie to świetna decyzja! To jak, widzimy się na torze?

REZERWACJA TERMINU

Kod Vouchera