Tor Łódź

Nitka Toru

Tor Łódź

Opis

Tor Łódź – tor wyścigowy zlokalizowany w Strykowie, w okolicach Łodzi. Jest pierwszym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ) w województwie łódzkim.

Obiekt położony jest na ogrodzonym obszarze wielkości 6 ha, na którym mieści się również budynek z salą konferencyjną oraz kawiarnią. Sam tor asfaltowy ma długość 1500 m o szerokości 8-12m i składa się z 17 zakrętów, w tym sekcji zraszanych zakrętów i dwóch płyt poślizgowych: prostokątnej i wycinku pierścienia

Wykonaj pełne okrążenia po torze w Łodzi

Nie ma nic lepszego niż połączenie adrenaliny i mocy koni mechanicznych. Jeśli na co dzień nie możesz tego doświadczyć, koniecznie musisz zawitać w nasze NIEskromne progi, czyli na tor wyścigowy. Łódź – to tu poprowadzisz auta premium i przekonasz się, że przejażdżka nimi będzie niezapomnianym przeżyciem na lata. Przejazd autem po torze w Łodzi daje maksimum motoryzacyjnych wrażeń. Chwyć za kółko i poczuj, jak to jest być zawodowym kierowcą! Tak niewiele dzieli Cię od sprawdzenia swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym. Przejażdżka super autem? U nas masz to zagwarantowane! Nie zwlekaj dłużej i już teraz spełnij swoje marzenia.

Przejazd autem po torze w Łodzi. Czy warto?

Zastanawiasz się, czy taka atrakcja jest warta zakupu? Pomyśl tylko o adrenalinie, podekscytowaniu i mocy, której nie ma żaden samochód przystosowany do jazdy w codziennych warunkach. Przekonaj się, że okrążenia po torze to zupełnie inny wymiar motoryzacji. A jeśli dodać do tego sportowy samochód, otrzymujemy mieszankę, której nie można powiedzieć NIE. Tor wyścigowy w Łodzi jest przystosowany do szybkiej, sportowej, ale bezpiecznej jazdy. Jesteś fanem czterech kółek? Poprowadź demona prędkości, jakim jest Toyota GR Supra czy Maserati MC 20 – wybór należy do Ciebie!

Eventy na torze w Łodzi 

Poza indywidualnymi przejażdżkami super samochodem po torze proponujemy także wzięcie udziału w eventach. Możesz je również zorganizować dla swoich podopiecznych, pracowników, partnerów biznesowych i nie tylko! Tego typu szkolenia na torze wzmacniają relacje między teamami, a także są świetną formą ucieczki od pracowniczej rzeczywistości. Organizując event, robimy wszystko, aby jego uczestnicy byli w 100% zadowoleni, nawet jeśli na co dzień nie po drodze im z motoryzacją ;).

Charakterystyka

1500 m

Długość Toru

8-12 m

Szerokość Toru

17

Ilość Zakrętów

50 m

Najdłuższa Prosta

Najbliższe eventy

Na ten moment nie mamy zaplanowanej daty wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

Adres

Tor Łódź
Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Lokalizacja

Pozostałe Tory

Tor Modlin

Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Tor Łódź

Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Tor Pszczółki

Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

REZERWACJA TERMINU

Kod Vouchera